Elektryk Zielona Góra i usługi elektryczne

Jesteśmy grupą elektryków, która od lat z pasją świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie.
Zadzwoń już teraz  (+48) 727 775 478 lub Zamów ONLINE.

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

Elektryk Zielona Góra

 

Jeśli szukasz Elektryk Zielona Góra,
już teraz skontaktuj się z Nami

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 68 378 84 07

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy!

Naprawy Elektryczne Zielona Góra

 • Usuwanie Awarii Elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Gniazdek elektrycznych
 • Podłączanie płyt grzewczych (SEP)
 • Podłączenie kuchenek elektrycznych
 • Przesunięcia i modyfikacje elektryczne
 • Domofonów
 • Pozostałe usługi elektryczne

Montaże i wymiany Elektryczne Zielona Góra

 • Gniazdek elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Bezpieczników
 • Wyłączników
 • Instalacji elektrycznej

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całej Zielonej Góry oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

Gwarantując jeszcze większą elastyczność naszych usług, elektrycy docierają także w okolice Zielonej Góry – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in.: Przylep, Wilkanowo, Stary Kisielin, Drzonków, Zawada, Racula, Ochla.

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk z Zielonej Góry skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

O elektryce wiemy wszystko

Zdarzyło Ci się, że na skutek wadliwego urządzenia wyłączył Ci się prąd? Co zrobić w takiej sytuacji? Poznaj usługi elektryczne Zielona Góra – serwis natychmiastowej pomocy w przypadku awarii elektrycznych. Jaki jest obszar naszych działań? Elektryk Zielona Góra swoim zasięgiem obejmuje całe miasto – dojazd na miejsce naprawy gwarantowany! Wystarczy jeden telefon pod numer alarmowy i w niedługim odstępie czasu specjalista zjawi się u Ciebie. Nie martw się dniem, ani porą – dyżur elektryczny pełnimy całodobowo. Na nas możesz liczyć! Wystarczy, że wskażesz elektrykowi swój problem, a zajmie się on jego rozwiązaniem. Określi poziom zaawansowania uszkodzeń i zaproponuje przebieg naprawy. Elektryk Zielona Góra jest oczywiście zawsze uzbrojony w specjalistyczny sprzęt, dlatego niczego się nie obawiaj! Nie pozostaje nic innego jak przystąpić do działania! Do Ciebie należy jedynie ten pierwszy krok – wykonanie telefonu – reszta zrobi się sama. Usługi elektryczne Zielona Góra – z myślą o Tobie.

Dobry i tani elektryk Zielona Góra!

W branży działamy od lat, skrupulatnie spełniając oczekiwania zadowolonych odbiorców. Nie oszukujmy się – bez prądu nie da się funkcjonować we współczesnym świecie. Jak żyć bez światła, artykułów gospodarstwa domowego, radia, telewizji, czy komputera? Może być ciężko… Co więc zrobić, jeśli dopadnie nas nagła awaria? Zalecamy wezwanie specjalisty. Co jeśli żaden nie przychodzi Ci do głowy? Sprawdź usługi elektryczne Zielona Góra – serwis z tradycją i długoletnim stażem w branży elektrycznej. Posiadamy odpowiednią wiedzę i co najważniejsze praktyczne umiejętności. Istotna jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz zwyczajna ludzka uczciwość. Dlatego nie zawyżamy cen. Usługi elektryczne Zielona Góra od lat przybywają z odsieczą wtedy, kiedy inni boją się podjąć trudnych przypadków. Podążamy za nowościami, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz rozwój jest naszym atutem! Elektryk Zielona Góra dla każdego – na każdą kieszeń i o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Zielonej Górze –  po prostu się z nami skontaktuj:

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 68 378 84 07

Dzielnice Zielonej Góry:

Osiedle Cegielnia, Chynów, Jędrzychów, Osiedle Leśne, Osiedle Kamieni Szlachetnych, Osiedle Łużyckie, Osiedle Malarzy, Osiedle Milenijne, Osiedle Przyjaźni, Osiedle Słoneczne, Osiedle Piastowskie, Osiedle Pomorskie, Raculka, Osiedle Śląskie, Osiedle Zastalowskie.