Elektryk Szczecin i usługi elektryczne

Jesteśmy grupą elektryków, która od lat z pasją świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie.
Zadzwoń już teraz  (+48) 727 775 478 lub Zamów ONLINE.

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

Elektryk Szczecin

Szukasz sprawdzonego elektryka w Szczecinie? Nie szukaj dalej! Świadczymy profesjonalne usługi elektryczne i naprawy na terenie Szczecin.  Świadczymy szeroki zakres usług elektrycznych, od napraw po instalacje, aby spełnić Twoje potrzeby. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych elektryków jest zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości wykonania i obsługi klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy nowej instalacji, czy przy naprawie istniejącego okablowania, dysponujemy specjalistyczną wiedzą, dzięki której zadanie zostanie wykonane prawidłowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi elektrycy mogą z łatwością i wydajnością wykonać każdy projekt elektryczny. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie wszystkich Twoich potrzeb elektrycznych w Szczecinie!

 Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 91 359 94 07

 

Naprawy Elektryczne Szczecin

 • Usuwanie Awarii Elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Gniazdek elektrycznych
 • Podłączanie płyt grzewczych (SEP)
 • Podłączenie kuchenek elektrycznych
 • Przesunięcia i modyfikacje elektryczne
 • Domofonów
 • Pozostałe usługi elektryczne

Montaże i wymiany Elektryczne Szczecin

 • Gniazdek elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Bezpieczników
 • Wyłączników
 • Instalacji elektrycznej

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całego Szczecina oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

Gwarantując jeszcze większą elastyczność naszych usług, elektrycy docierają także w okolice Szczecina – do miejscowości położonych w odległości ok. 20 km.: Dobra, Gryfino, Kołbacz, Mierzyn, Police, Przęsocin, Stare Czarnowo, Wysoka Gryfińska, Stargard Szczecinski.

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk ze Szczecina skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

O elektryce wiemy wszystko

Pogotowie – termin określający natychmiastową, doraźną pomoc, w tak zwanych nagłych przypadkach. Chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. Wyjaśnić jednak można różnicę polegającą na specjalistycznym podejściu – dokładnie takim, jakie prezentują usługi elektryczne Szczecin. Mowa tu o specjalistycznym podejściu, opartym na wiedzy i umiejętnościach, zdobywanych przez lata. Na podstawie wieloletniej praktyki usługi elektryczne Szczecin mogły ustalić sposób funkcjonowania serwisu, w taki sposób, by maksymalnie zoptymalizować jego działanie. I tak właśnie powstał pomysł świadczenia usług elektrycznych całą dobę, przez cały tydzień. Bo i niby na jakiej podstawie zaprzestać udzielania wsparcia po standardowych godzinach pracy? Czyżby po godzinach nie doświadczały nas awarie? Ależ nie! Dlatego też odrzuciliśmy owe godzinowe ramy, starając się dostosować do potrzeb. Twoich potrzeb. Zwyczajnie. Uprzejmie. Po ludzku. Bo elektryk Szczecin rozumie Twoje problemy. A więc w czym możemy Ci pomóc?

Dobry i tani elektryk Szczecin!

Tam gdzie pojawia się problem z niesprawną instalacją, a niesforne urządzenia niespodziewanie płatają Ci figle, tam niezbędna jest interwencja specjalisty – i to nie byle jakiego.Kiedy bezpieczniki wybijają się co chwilę, a z gniazdka skrzą się iskry, to sygnały, że do akcji powinien wkroczyć on – elektryk Szczecin. Kim jest? Teraz o nim słów kilka. To spec maści wszelakiej, ma tytuł elektryka. Co go wyróżnia wśród wielu? To, że przybywa w pośpiechu. To, że zawsze pomoże, czy ciemno, czy jasne świecą zorze. To bez znaczenia, jaka jest pora, gdyż pomoc jego jest całodobowa. Wieść niesie się po całej gminie, że najlepsze to usługi elektryczne w Szczecinie. Elektryk Szczecin, prędko, zawołaj! Nadciągnie, szybko diagnozy dokona. Za pracę się weźmie czym prędzej, po awarii wnet śladu nie będzie! Więc jeśli Cię dopadnie braku prądu zmora, na usługi elektryczne Szczecin telefon prędko wykonaj!

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Szczecinie –  po prostu się z nami skontaktuj:

  Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 91 359 94 07

Dzielnice Szczecina:

Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze, Załom, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.