Elektryk i usługi elektryczne Warszawa

Jesteśmy grupą elektryków, która od lat z pasją świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie.
Zadzwoń już teraz  (+48) 727 775 478 lub Zamów ONLINE.

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie,
już teraz skontaktuj się z Nami

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 22 626 47 07

 

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy!

Naprawy Elektryczne

Montaże i wymiany Elektryczne

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całej Warszawy oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga Północ
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga Północ
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga Północ
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga Północ
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga Północ

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk z Warszawy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

Opinie Naszych klientów o usługach elektrycznych

Aleksander z Warszawy

Nie mam w zwyczaju zabierania się za tak zwane „męskie rzeczy”, dlatego też kiedy w piątkowy wieczór ni stąd, ni z owąd wywaliło mi prąd pierwszą moją myślą było: elektryk warszawa. Natychmiast zadzwoniłam na pogotowie elektryczne, pomoc nadciągnęła szybko, naprawa przebiegła niezwykle sprawnie! Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem!

 

Krzysztof z Warszawy

Potrzebowałem osób, które świadczą usługi elektryczne, wybór padł na twoielektrycy.pl. Wymiana instalacji przebiegła sprawnie, wszystkie puszki przeniesione tam gdzie chciałem. Elektryk warszawa to specjalista w swoim fachu, przy okazji bardzo miły człowiek. Jestem pod wrażeniem – będę polecał znajomym.

Piotr - Warszawa

Szybko i sprawnie. Zamówione instalacje elektryczne precyzyjnie zaplanowane i wykonane, całość estetyczna. Rekomenduję.

O elektryce wiemy wszystko

Jesteśmy dla Ciebie! Usługi elektryczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Elektryk Warszawa służy wsparciem w najbardziej nietypowych awariach. Możesz na nas liczyć. Nasz elektryk Warszawa jest do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował – w przypadku nagłej awarii, ale również zamierzonych działań z instalacją elektryczną. Prąd nie ma przed nami żadnych tajemnic. Mieszkasz w Warszawie i potrzebujesz specjalisty? Trafiłeś idealnie! Pogotowie elektryczne warszawa pomoże Ci w rozwiązaniu Twojego problemu – doświadczony specjalista zdiagnozuje go i bezzwłocznie usunie, korzystając z profesjonalnego sprzętu. Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Elektryk warszawa ustali z Tobą wszelkie działania, przedstawi kosztorys. Pozostawi wybór części – jeśli konieczna będzie ich wymiana – lub zasugeruje zamienniki. Ostateczna decyzja o podjęciu wszelkich czynności będzie oczywiście należeć do Ciebie – elektryk Warszawa za nadrzędny cel stawia sobie bowiem spełnienie wszelkich Twoich oczekiwań. Usługi elektryczne Warszawa – pomoc całą dobę.
Z naszych usług korzysta już cała Warszawa. Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość w niskiej cenie postaw na usługi elektryczne Warszawa z tradycją.

Dobry i tani elektryk Warszawa!

Tani, nie znaczy zły – wręcz przeciwnie! Usługi elektryczne, które świadczymy opierają sie na dwóch podstawowych filarach: jesteśmy solidni i niedrodzy. Uważamy, że elektryk zobowiązany jest do działania zgodnego z etyką zawodową, czego też przestrzegamy w naszej pracy. Działania z prądem wymagają doświadczenia, kwalifikacji oraz odpowiedzialności. Wszystkie realizowane przez nas usługi elektryczne Warszawa wykonujemy z dbałością, na najwyższym poziomie, aby mogły służyć Państwu przez długie lata. Potrzebujesz kogoś od zadań specjalnych? Bez obaw! Usługi elektryczne wykonujemy całodobowo. Zwyczajnie – lubimy wyzwania, więc jeśli uważasz, że Twój przypadek jest beznadziejny – zaproś naszego elektryka – fachowca. Każdą usterkę traktujemy jako wyzwanie,
a jej rozwiązanie jest dla nas osobistym sukcesem. Pytasz: ” dobry i tani elektryk Warszawa?” – nie mogłeś trafić lepiej.

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Warszawie –  po prostu się z nami skontaktuj:

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 22 626 47 07

Dzielnice Warszawy:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.