Elektryk i usługi elektryczne Kraków

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

Elektryk Kraków

 

Jeśli mieszkasz w Krakowie,
już teraz skontaktuj się z Nami

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 12 202 42 07

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy!

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całego Krakowa oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

 • Stare Miasto
 • Grzegórzki
 • Prądnik Czerwony
 • Prądnik Biały
 • Krowodrza
 • Bronowice
 • Zwierzyniec
 • Dębniki
 • Łagiewniki-Borek
 • Fałęcki
 • Swoszowice
 • Podgórze
 • Duchackie
 • Podgórze
 • Mistrzejowice
 • Bieńczyce
 • Wzgórza Krzesławickie
 • Nowa Huta

Elektrycy docierają także w okolice Krakowa – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km: Balice, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki.

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk z Krakowa skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

Usługi elektryczne Kraków

Tam gdzie wystąpiła awaria prądu, gdzie pojawił się problem ze światłem, a bezpieczniki przepaliły się z niewiadomych przyczyn, tam konieczna może okazać się interwencja specjalisty. Znamy takiego z najwyższej półki. O kim mowa? To elektryk Kraków – spec w swoim fachu. Nic co z elektryką związane nie ma przed nim tajemnic. Kable, bezpieczniki, czy rozmaite podzespoły – zna je od podszewki. W branży od lat stawia na swój rozwój, sukcesywnie poszerzając swoje kompetencje. Po co to wszystko? Aby w trudnych sytuacjach zawsze znaleźć rozwiązanie. Żeby bez względu na wszystko pomóc Ci w potrzebie. Takie właśnie są usługi elektryczne Kraków – całą dobę na posterunku. Codziennie! Zawsze we właściwym miejscu o właściwej porze. Dodatkowo wbrew utartym przekonaniom usługi elektryczne Kraków mogą pozwolić sobie na naprawdę niedrogie ceny. Wynika to z naszej uczciwości, nie będziemy nikogo naciągać tak jak konkurencja. Czy nadal masz wątpliwości, jaki jest najlepszy fachowiec w Twoim mieście? Jeśli nie – dzwoń czym prędzej!

Dobry i tani elektryk Kraków!

Działamy całą dobę, przez cały tydzień, nie tylko w dni robocze. Jesteśmy usługi elektryczne Kraków i zamierzamy Cię zaskoczyć. Oczywiście tylko pozytywnie. Swoimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem. Bogatymi zasobami sprzętowymi i jakością wykonywanych napraw. Naprawiamy, reperujemy, przywracamy do stanu świetności. Dniem i nocą jesteśmy aktywni i gotowi do działania, by nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Usługi elektryczne Kraków – precyzyjne badanie i szybkie działanie. Właśnie po to szkolimy się od lat. Chcemy, aby nic nie było w stanie nas zaskoczyć. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której mielibyśmy zostawić Cię samego z problemem – bez prądu, bez światła, czy bez energii – nie ma takiej opcji! Jeśli elektryk Kraków podejmuje się zadania chce – ba… on po prostu musi zakończyć pracę w satysfakcjonujący Cię sposób! Bezdyskusyjnie nie wyobrażamy sobie innego scenariusza.Usługi elektryczne Kraków – gwarancja Twojego zadowolenia.

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Krakowie –  po prostu się z nami skontaktuj:

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 12 202 42 07

Dzielnice Krakowa:

Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Swoszowice, Podgórze, Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Hut.

Opinie Naszych klientów o elektryk Kraków

Lucyna z Krakowa

Elektryk Kraków – fachowiec jakich mało. Szybko uporał się z brakiem prądu. Jego profesjonalne podejście do tematu widać na pierwszy rzut oka. Ambitny, precyzyjny, miły – godny polecenia.

Dominik z Krakowa

Jeśli potrzebna pomoc elektryka polecam usługi elektryczne Kraków. Zamówiłem przez portal twoielektrycy.pl. Był na miejscu zanim zdążyłem zaparzyć kawę. Moment zajęło mu poradzenie sobie ze sprawą. Jestem wdzięczny za fachowe podejście! Oby więcej takich osób z powołaniem.

Karol z Krakowa

Usługi elektryczne Kraków – najlepszy serwis w grodzie Kraka. Szybki dojazd, fachowa obsługa i niskie ceny, nawet jak na Kraków. Jeśli nagła awaria na widoku serwis z pewnością pomoże.