Elektryk i usługi elektryczne Łódź

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

Elektryk Łódź

Jeśli mieszkasz w Łodzi,
już teraz skontaktuj się z Nami

 Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 42 289 94 07

 

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy!

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całej Łodzi oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

 • Bałuty
 • Centrum
 • Chojny
 • Dąbrowa
 • Górna
 • Koziny
 • Księży Młyn
 • Lublinek
 • Marysin
 • Polesie
 • Radogoszcz
 • Retkinia
 • Śródmieście
 • Teofilów
 • Widzew

Elektrycy z Łodzi docierają także w okolice Łodzi– do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Pabianice, Rzgów, Zgierz.

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk z Łodzi skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

Usługi elektryczne Łódź

Od jakiegoś czasu na rynku pojawia się szereg „specjalistów”. Nie mówią oni jednak nic o swoich kompetencjach, czy kwalifikacjach. Nie martwi Cię to? Część z nich ogłasza również swoją pomoc do godziny 16:00. My pytamy: a co potem? Czy popołudniem nie zdarzają się awarie? To przecież irracjonalne! W trosce o zapewnienie jak najwyższej jakości powstały usługi elektryczne Łódź – całodobowy serwis natychmiastowego wsparcia. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej jest korzystać ze wsparcia prawdziwych profesjonalistów, prawda? Takich którzy śmiało pochwalić mogą się odpowiednimi uprawnieniami. Po czym poznasz prawdziwego fachowca? Po tym, że działa z pasją. Do każdego problemu podchodząc w wyjątkowy sposób. Nie tolerujemy półśordków. Działamy albo dobrze, albo wcale. U nas nie uświadczysz fuszerki, nie ma takiej opcji. Usługi elektryczne Łódź nie zostawią nikogo w potrzebie, co by się nie działo. Zadzwoń i zgłoś dyżurnemu o co chodzi, a elektryk Łódź w kilka chwil zapuka do Twych drzwi.

Dobry i tani elektryk Łódź!

Jeśli obawiasz się wykonywania samodzielnych napraw elektryki, masz do tego pełne prawo! Nie musisz mierzyć się z tym sam. Od tego są przecież specjalnie szkoleni latami specjaliści. Żeby otrzymać tytuł elektryka trzeba bowiem zdobyć kierunkowe wykształcenie. I to nie polegające jedynie na zdobywaniu wiedzy, ale również długotrwaałym szlifowaniu umiejętności. Taką drogę przebywa każdy elektryk Łódź. Gromadzi doświadczenia, aby móc spełniać oczekiwania. Szuka coraz to atrakcyjniejszych sposobów, na podążanie za technologią, bo liczy się rozwój. Każdego dnia usługi elektryczne Łódź służą wsparciem, kiedy zdarzy się niespodziewana awaria. Wystarczy zasygnalizować usterkę, a fachowo określę stopień zaawansowania problemu i zaproponują sposób jego wykluczenia. Czy takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje? Żeby tego było mało pomimo naprawdę wysokich kwalifikacji cenimy sobie ludzką uczciwość. Dlatego też nasz ceny nie są zawyżane. Gramy tylko fair play. Jeśli chcesz się odwdzięczyć, wystarczy odrobina ciepłej herbaty i dobre słowo na odchodne.

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Łodzi –  po prostu się z nami skontaktuj:

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 42 289 94 07

 Dzielnice Łodzi:

Bałuty, Centrum, Chojny, Dąbrowa, Górna, Koziny, Księży Młyn, Kurczaki, Lublinek, Marysin, Polesie, Radogoszcz, Retkinia, Śródmieście, Teofilów, Widzew.

Opinie Naszych klientów o elektryk Łódź

Olga z Łodzi (Bałuty)

Polecam usługi elektryczne Łódź. Jeśli brak prądu – tylko oni. Działają szybko i dokładnie. Profesjonalizm w każdym calu.

Łukasz z Łodzi (Widzew)

Skrupulatny i dokładny – taki właśnie jest elektryk Łódź. Szczegółowo zagłębił się w mój problem, już po kilkunastu minutach nie pozostał po nim nawet ślad. Szybko, sprawnie i konkretnie.

Seweryn (Śródmieście)

Jeśli potrzebujesz kogoś, kto naprawi Ci rozdzielnię polecam usługi elektryczne Łódź. Fachowe podjeście i duża wiedza. Widać, że nie robią fuszerki. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.