Elektryk Rzeszów i usługi elektryczne

Jesteśmy grupą elektryków, która od lat z pasją świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie.
Zadzwoń już teraz  (+48) 727 775 478 lub Zamów ONLINE.

Naprawa instalacji
oświetleniowych
Naprawy
elektryczne
Montaż instalacji
elektrycznych
Usuwanie
awarii elektrycznych
Montaż i naprawa
gniazdek
Podłączanie
urządzęń AGD

Elektryk Rzeszów

 

Jeśli szukasz Elektryk Rzeszów,
już teraz skontaktuj się z Nami

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 17 249 94 07

 

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy!

Naprawy Elektryczne Rzeszów

 • Usuwanie Awarii Elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Gniazdek elektrycznych
 • Podłączanie płyt grzewczych (SEP)
 • Podłączenie kuchenek elektrycznych
 • Przesunięcia i modyfikacje elektryczne
 • Domofonów
 • Pozostałe usługi elektryczne

Montaże i wymiany Elektryczne Rzeszów

 • Gniazdek elektrycznych
 • Oświetlenia
 • Bezpieczników
 • Wyłączników
 • Instalacji elektrycznej

Elektrycy realizują zlecenia na terenie całego Rzeszowa oraz w miejscowościach położonych w odległości ok. 15km

Elektrycy docierają także w okolice Rzeszowa – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn.

Jedyne co musisz zrobić:

1. Zadzwoń do nas i złóż zlecenie.

2. Twoje zlecenie przekazujemy natychmiast do elektryka współpracującego z nami w Twoim mieście.

3. Elektryk Rzeszów skontaktuje się z Tobą telefonicznie, ustalicie cenę oraz dogodny termin realizacji zlecenia.

4. Serwis wykona zlecenie oraz rozliczycie się po wykonanej pracy.

O elektryce wiemy wszystko

Myślisz, że fachowiec, równa się naciągacz? Żyjesz w przekonaniu, że większość „specjalistów” wyrwało się rodem z kultowego programu „Usterka”? Jakiś „spec” Ci się kiedyś naraził, w związku z czym boisz sie ponownie zaufać serwisantom? A może pozwolisz, żebyśmy odmienili Twoje wyobrażenie choćby o elektrykach? Przedstawiamy Ci usługi elektryczne Rzeszów – serwis z prawdziwego zdarzenia, z tradycją i wartościami. Nasze fundamenty opierają się na wiedzy i umiejętnościach. To godziny szkoleń i odbytych warsztatów pod okiem fachowców z najwyższej półki. To lata doskonalenia umiejętności i warsztatu. To setki poznanych maszyn i urządzeń rozebranych do najmniejszego elementu. Wreszcie – to renoma i jakość, o której mówią osoby, którym już pomogliśmy. Elektryk Rzeszów – pod tym hasłem nie znajdziesz przypadkowego samozwańca, jeśli zrobisz to za pośrednictwem serwisu twoielektrycy.pl. Chcesz się przekonać na własnej skórze? Żaden problem! Wystarczy jeden telefon. Usługi elektryczne Rzeszów służą wsparciem całą dobę, dlatego okazji do udowodnienia Ci, że wybrałeś właściwie będzie wiele.

Dobry i tani elektryk Rzeszów!

Szybko? Sprawnie? Tanio? Gdzie znaleźć taki serwis? Poznaj usługi elektryczne Rzeszów, zawsze na miejscu i na czas. Profesjonalna działalność z wieloletnim stażem na rynku ogólnopolskim działa teraz w Twoim mieście i okolicach. Pytasz o nasze uprawnienia? Elektryk Rzeszów, to dyplomowany specjalista, który wszystkie swoje działania opiera na latach nauki i praktyki, bo to ona w głównej mierze przyczyniła się do nabytych kwalifikacji i budowanej na poważnych fundamentach wiedzy. Jak możesz nawiązać z nami współpracę? Wystarczy, że zadzwonisz i zgłosisz usterkę, podając równocześnie miejsce wystąpienia awarii. Przyjedziemy gotowi do działania. Zaopatrzeni w najwyższej jakości, atestowany sprzęt. Elektryk Rzeszów rozpocznie rozpoznanie usterki, poinformuje Cię o przyczynach i zaproponuje sposób rozwiązania problemu, prawda, że to nic skomplikowanego? Zwyczajnie wyręczymy Cię, bo od tego jesteśmy, taka jest nasz misja. Usługi elektryczne Rzeszów – czy możemy Ci w czymś pomóc?

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry elektryk w Rzeszowie –  po prostu się z nami skontaktuj:

Telefon: (+48) 727 775 478 lub (+48) 17 249 94 07

Dzielnice i osiedla Rzeszowa:

Baranówka, Biała, Budziwój, Drabinianka, Miłocin, Nowe Miasto, Osiedle Baranówka, Osiedle Biała, Osiedle Dąbrowskiego, Osiedle Drabinianka, Osiedle Generała Grota Roweckiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Osiedle Kmity, Osiedle Kotuli, Osiedle Krakowska – Południe, Osiedle Króla Stanisława Augusta, Osiedle Mieszka I, Osiedle Miłocin, Osiedle Nowe Miasto, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Piastów, Osiedle Pułaskiego, Osiedle Śródmieście Południe, Osiedle Śródmieście Północ, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wzgórza Staroniwskie, Pobitno, Przybyszówka, Ruska Wieś, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.